Kariera

Aktualnie poszukujemy:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy:

prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski, zachęcamy do aplikowania wszystkich zainteresowanych pracą.

Oferujemy pracę w okolicach miejsca zamieszkania Kandydata.

Zadania na stanowisku:

• Sprzedaż produktów i usług do pakowania przemysłowego oraz wyposażenia magazynowego

• Pozyskiwanie nowych Klientów

• Opieka posprzedażowa już pozyskanych klientów

• Realizacja działań reklamowych na obsługiwanym terenie

• Raportowanie realizacji zadań Oczekiwania:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy minimum 3 lata• Komunikatywność

• Gotowość do częstych podróży służbowych

• Dobra organizacja czasu pracy

• Prawo jazdy kategorii B

• Wykształcenie co najmniej średnie

• Mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej Oferta:

• Praca w oparciu o system prowizyjny (wypłata prowizji po realizacji zamówienia i otrzymaniu płatności od klienta

• Wysokie prowizje

• Wsparcie doświadczonej kadry menadżerskiej oraz kompleksowe przygotowanie do pracy

• Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

• Kartę SIM do wykorzystania również w celach prywatnych

• Elastyczny system pracy i możliwość pogodzenia współpracy z naszą firmą z inną pracą

• Nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej – proponujemy tradycyjną umowę cywilno-prawną.

Aplikacje proszę wysyłać na adres bjopakowania@gmail.com lub klikając przycisk Poszukujemy handlowca oraz specjalisty ds. zakupów, jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas na adres e-mail praca@opwpoland.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego:

napisz do nas na adres e-mail praca@opwpoland.pl lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego: